Link - www.linia.pl Link - Banner - ReklamaLogo serwisu Kobieca linia
Index
Psychologia
Astrologia
Zdrowy styl życia i odżywiania
Kuchnia
Felieton
O nas
Napisz
Archiwum
Poprzednie artykuły:
Cykle planet i ich wpływ na życie ludzkie
Wpływ nowiu, pełni i zaćmień na funkcjonowanie człowieka
Horoskop na styczeń 2000 roku
więcej...
Wygląd, sposób bycia i zdrowie wskaże Ci ascendent

O czym mówi ascendent?

     Ascendent jest to znak, który w chwili narodzin wschodzi na niebie. W horoskopie urodzeniowym jest wierzchołkiem pierwszego domu. Reprezentuje on Twoje ciało, typ budowy, urody, sposób bycia. Inni ludzie odbierają Cię takim, jakim jesteś według ascendentu. Reszta Twoich cech związana jest w dużym stopniu z pozycją Słońca, Księżyca oraz innych czynników. Te na ogół wychodzą na jaw dopiero przy bliższym poznaniu. Dlatego tak często zdarza się, że ktoś jest Lwem, a inni niewiele z tego znaku w nim widzą. Postrzegają go właśnie poprzez ascendent i planety, które są w pobliżu.


Ascendent w Baranie - Wszyscy postrzegają w Tobie głównie upór i zdolności przywódcze. Odznaczasz się wyjątkową wytrwałością, impulsywnością i szybkością działania. Przy tym posiadasz dużo entuzjazmu i odwagi. Masz opinię osoby zbyt gwałtownie postępującej, ambitnej, ale też żądnej przygód. Zazwyczaj prowadzisz życie aktywne i ruchliwe. Dlatego też nie masz problemów z utrzymaniem prawidłowej sylwetki. Jesteś osobą wysoką, silną z dobrze rozwiniętymi mięśniami. Twoja twarz jest najczęściej trójkątna z mocno zaznaczonym podbródkiem. Charakterystyczne jest złączenie łukowato wygiętych szerokich brwi, które nadają twarzy "marsowy" wygląd. Sprawiasz wrażenie osoby dumnej i nieprzystępnej. Zachowujesz długo swój młodzieńczy wygląd.
Problemy zdrowotne to częste bóle głowy, zatok, uszu i oczu.


Ascendent w Byku - Inni widzą w Tobie osobę cierpliwą, opanowaną ale upartą. Masz miły sposób bycia i duszę artysty. Kochasz spokój i harmonię, dlatego unikasz wszelkich przygód. Jesteś osobą pociągającą dla wielu ludzi. Masz przyjemny, atrakcyjny wygląd. Jeśli jesteś kobietą, możesz być klasyczną pięknością. Twoje ciało jest dobrze zbudowane. Twarz masz gładką bez zmarszczek aż do późnych lat. Posiadasz duże oczy i piękne, zdrowe włosy. Ponieważ jesteś smakoszem, możesz mieć tendencję to tycia.
Problem zdrowotny to zaburzenia funkcjonowania tarczycy i bóle gardła.


Ascendent w Bliźniętach - Osoby te postrzegane są przez innych jako oryginalne, pełne twórczej inwencji. Przyjemnie rozmawia się z Bliźniętami, ponieważ są elastyczne, subtelne i zawsze dużo wiedzą na każdy temat. Intrygują innych i wpływają na ich zachowania. Ale też łatwo dają się wyprowadzić z równowagi. Z kolei inni ludzie denerwują się ich rozproszeniem. Z uwagi na dużą ruchliwość Bliźnięta zachowują szczupłą sylwetkę. Są smukłe i dość wysokie. Mają długie kończyny i palce, które zawsze wykonują liczne gesty podczas rozmowy. Posiadają tez wyrazistą mimikę twarzy. Charakterystyczna u Bliźniąt jest klatka piersiowa, która bywa tak szczupła, że aż płaska.
Bliźnięta są nieodporne na stres. Chorują najczęściej na przeziębienia, szczególnie parzystych części ciała, szybko się męczą, mają też kłopoty ze wzrokiem.


Ascendent w Raku - Jesteś postrzegany jako osoba bardzo wrażliwa i nerwowa. Masz zmienne nastroje, ale łatwo przystosowujesz się do sytuacji. Inni chętnie powierzają Ci swoje sekrety, ponieważ potrafisz dochować tajemnicy. Sam jesteś podejrzliwy, trochę ostrożny w działaniu. Ponieważ lubisz jeść i pić, masz tendencję do tycia, zwłaszcza w okolicy brzucha. Twoja twarz jest okrągła, a oczy duże. Charakterystyczne są pełne, zmysłowe usta i jasna cera, wrażliwa na słońce. Przy dobrze rozwiniętej klatce piersiowej i niskim wzroście sprawiasz wrażenie ociężałości.
Problemy zdrowotne stanowią choroby żołądka, alergie pokarmowe i bulimia.


Ascendent w Lwie - Uchodzisz za osobę o wyższych aspiracjach życiowych. Twoje dążenie do sukcesów, sławy i wysokich stanowisk odczytywane jest często jako egoizm. Inni widzą w Tobie dumę i zarozumiałość, rzadziej subtelność i odwagę. Jesteś osobą kochliwą i z tego powodu narażasz się na wiele kłopotów. Mimo tego ascendent w Lwie daje dużo szans na sukces. Masz silną budowę ciała, dużą głowę z charakterystycznymi włosami, które są gęste i niesforne. Wzrost masz średni.
Problem zdrowotny stanowi serce i układ krążenia.


Ascendent w Pannie - Uchodzisz za osobę mądrą, pracowitą i obowiązkową. Dokucza jednak bliskim Ci ludziom Twoja drobiazgowość i krytykanctwo. Ponieważ masz szczególny dar perswazji, potrafisz innych przekonać do swoich pomysłów. Spotykasz się wcale nierzadko też ze złośliwością osób z bliskiego otoczenia. Zazdroszczą Ci Twoich osiągnięć zawodowych, a kobiety - młodego i ładnego wyglądu. Panna to najbardziej fotogeniczna osoba ze wszystkich znaków. Ma najczęściej smukłą budowę ciała, piękne włosy i delikatną urodę. Jest zawsze świeża i zadbana, dostosowana wyglądem do miejsca i okoliczności.
Problem zdrowotny stanowią jelita, dlatego Panna zawsze dużą uwagę przywiązuje do diety i zdrowego trybu życia.


Ascendent w Wadze - Osoba z tym ascendentem jest szczera i uczciwa, dąży zawsze do harmonii. Zależy jej na dobrej ocenie ze strony innych, dlatego stara się być zawsze miła i uprzejma. Ważne jest dla niej niezmiernie życie towarzyskie i partnerstwo, ale nie zawsze układa się wszystko w tej sferze tak, jak by chciała. Zbyt łatwo podporządkowuje się innym i rezygnuje z podejmowania decyzji. A szkoda, bo Waga ma zdolności do robienia interesów, posiada też liczne talenty artystyczne. Ta sympatyczna osoba jest posiadaczką pięknego ciała. Jej rysy są regularne, a charakterystyczne są podkrążone ładne oczy i piękne zęby. Niestety, Waga z wiekiem traci na urodzie, ponieważ tyje. Zajada swoje stresy łakociami. Cierpi na tym jej trzustka i śledziona.


Ascendent w Skorpionie - Wszyscy postrzegają Cię jako osobę silną, zaangażowaną w to, co robisz. Jesteś delikatna, pełna pasji i wytrwałości. Inni nie rozumieją Twojej zapalczywości, widzą w tobie szorstkość i krytyczność. Ponieważ jesteś osobą skrytą, nie zamierzasz wyprowadzać ich z błędu. Swoją energię przeznaczasz raczej na podejmowanie ważnych działań, niż zajmowanie się mało istotnymi sprawami. Przy wykorzystaniu własnej ogromnej wyobraźni masz duże szanse na sukces. Skorpiony to osoby o dość masywnej sylwetce i średnim wzroście. Charakterystyczne jest duże owłosienie ich ciała. Fascynujące są też oczy, które "prześwietlają" rozmówcę od wewnątrz.
Problem zdrowotny stanowią zaburzenia hormonalne, niedomagania układu rozrodczego.


Ascendent w Strzelcu - Przyjemnie jest innym z Tobą przebywać, ponieważ zarażasz ich swoim optymizmem i entuzjazmem. Uchodzisz za osobę wesołą, zawsze chętną do przygód. Przy swojej przyjacielskości i wrażliwości na krzywdę innych, nie wahasz się nigdy mówić wprost tego co myślisz. Łatwo też wpadasz w złość, która na szczęście szybko mija. Mimo zapału do wielu działań często nic nie robisz, bo ogarnia Cię lenistwo. Ale i tak podobasz się innym. Z wyglądu także. Masz smukłą i wysoką sylwetkę, pociągłą lub owalną twarz, z oczami o bystrym spojrzeniu. Najbardziej zwracają uwagę ciemne gęste brwi, duże zęby i szeroki uśmiech. Z wiekiem Strzelec ma słoność do tycia. Problem zdrowotny to wątroba i nerki.


Ascendent w Koziorożcu - Inni widzą w Tobie osobę odpowiedzialną, ambitną, ale chłodną i powściągliwą. Nie wiedzą, że Twój sukces życiowy jest wynikiem wytrwałej i ciężkiej pracy. Płacisz za niego melancholią, która Cię dopada od czasu do czasu i brakiem przyjemności. Bo tak naprawdę, to Twoje życie oparte jest na rozsądku i ostrożności, co nie pozwala na rozluźnienie i beztroską zabawę. Koziorożec to osoba szczuła, wysoka o mocno zaznaczonych kościach. Rysy jej twarzy są jakby wyrzeźbione, dlatego uchodzi za osobę piękną i fotogeniczną.
Problem zdrowotny stanowi kręgosłup, często też dokuczają zęby i dziąsła.


Ascendent w Wodniku - Mówią o Tobie "szaleniec" albo geniusz. Twoje oryginalne pomysły nie są zrozumiałe dla wszystkich. Cechuje Cię ogromne poczucie niezależności i wolności. Wobec innych ludzi jesteś szczera i przyjacielska. Chętnie udzielasz pomocy wszystkim potrzebującym, nawet tym, których nie znasz. Po prostu lubisz ludzi, a oni Ciebie. Twoje artystyczne i eksperymentalne podejście do życia sprawia, że w towarzystwie jesteś osobą niezwykle interesującą. W wyglądzie zewnętrznym wyróżniasz się wzrostem, bo jesteś przeważnie najwyższa ze wszystkich. Sylwetkę masz grubokościstą, oczy duże i uroczy uśmiech. Jesteś osobą atrakcyjną.
Problem zdrowotny stanowią alergie wziewne, astma oraz tiki nerwowe.


Ascendent w Rybach - Jesteś osobą wrażliwą i romantyczną. Inni widzą w Tobie wiele lęków i chaosu. A Ty masz po prostu duszę artysty. Bogata fantazja kieruje Cię ku różnym niekonwencjonalnym działaniom. W stosunku do ludzi jesteś bardzo tolerancyjna, co nie zawsze obraca się na Twoją korzyść. Uwielbiasz dobre towarzystwo i zajęcia, które sprawiają Ci przyjemność. Cieszysz się ogólną sympatią. W Twoim wyglądzie zewnętrznym główne miejsce zajmują oczy. Są duże, błyszczące, po prostu piękne. Ładne masz też ręce i stopy. Ale sylwetka może sprawiać kłopoty. Z powodu tycia masz okrągłe kształty, co nie jest korzystne przy niskim wzroście. Problem zdrowotny to ogólna chorowitość. Dokuczają Ci przeziębienia, alergie pokarmowe, nerwice i krótkowzroczność.


eliza.ksiazczak@linia.pl KOMUNIKATY
Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych serwisów w portalu linia.pl
Twoja linia.pl
 
Serwisy linia

Kliknij tu,

aby przejść do innych serwisówPolecamy katalogi: Wibe, Profit, Prosty, Pogodny, Powietrzny, DobreMiejsce
Polecamy serwisy: Linia, Foto, Kobiety, MedycynaPowrót na górę   © 2001 Usługi Komputerowe s.c. & Eliza Książczak
Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved